جیب آمریکا رکس تیلرسون وزیر امور خارجه

جیب: آمریکا رکس تیلرسون وزیر امور خارجه اخبار بین الملل

آدرس پل طبیعت در تهران + سیتی پدیا

پل طبیعت، اولین پل صرفا پیاده رو در ایران می باشد که بوستان آب و آتش و پارک جنگلی طالقانی را به یکدیگر متصل می کند. این پل در ۲۱ مهر ماه ۱۳۹۳ مصادف با عید غدیر..

ادامه مطلب

انتشار کارنامه از فردا ، نتیجه نهایی آزمون دکتری ۹۶ اعلام شد

مشاور عالی شرکت سنجش آموزش کشور از اعلام نتیجه نهایی آزمون دکتری سال ۹۶ خبر داد و گفت: کارنامه نتیجه نهایی داوطلبان این آزمون فردا اعلام خواهد شد. ..

ادامه مطلب

فوتبال مالکانه ، عکس صفحه نخست روزنامه های ورزشی امروز 96.06.04

عکس صفحه نخست روزنامه های ورزشی امروز 96.06.04 /فوتبال  مالکانه فوتبال | استقلال | استقلال | روزنامه | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات عکس ص..

ادامه مطلب

آمریکا ونزوئلا را تحریم کرد

رئیس جمهور آمریکا با امضای فرمانی تحریم های مالی شدیدی را علیه کشور ونزوئلا وضع کرد. آمریکا ونزوئلا را تحریم کرد عبارات مهم : ممنوع ..

ادامه مطلب

کره شمالی در تدارک ساخت رآکتور هسته ای تازه است

آژانس بین المللی انرژی اتمی در گزارشی مدعی شد که کره شمالی در تدارک ساخت یک رآکتور هسته ای تازه است. کره شمالی در تدارک ساخت رآکتور هسته ..

ادامه مطلب

او هم شکایت می‌کند / واکنش نیمار به شکایت بارسا

نیمار در تصویر العمل به شکایت بارسا جهت بعد گرفتن بخشی از پاداش تمدید قرارداد، از این کلوب شکایت می‌کند تا آن رقم را به طور کامل بگیرد. واکنش ن..

ادامه مطلب

ثبات در بازار خودروهای وارداتی

این هفته قیمت خودروهای وارداتی در بازار ثابت مانده و عوض کردن خاصی نسبت به قیمت این محصولات در هفته گذشته نداشته است.  ثبات در بازار ..

ادامه مطلب

قدردانی ظریف از اعتماد نمایندگان به وی

محمد جواد ظریف ضمن انتشار تصاویری از جلسات رای اعتماد از نمایندگان مجلس شورای اسلامی قدردانی کرد. قدردانی ظریف از اعتماد نمایندگان به وی عب..

ادامه مطلب

رشته‌محل‌های دانشگاه آزاد مشکلی ندارد/ خیال داوطلبان راحت باشد ، وزارت علوم

معاون آموزشی وزیر علوم گفت: رشته‌محل‌های دانشگاه آزاد مصوب شده است و در سامانه وزارت علوم قرار گرفته هست، بنابراین جای نگرانی جهت داوطلبان این دانشگاه نیست..

ادامه مطلب